Jesteśmy ekspertami w zakresie efektywności energetycznej i współpracujemy jedynie z wiodącymi europejskimi producentami i dostawcami wysokiej jakości rozwiązań oświetleniowych.

  • Jesteśmy czystym technicznym biznesem
  • Dostarczamy rozwiązania o maksymalnej efektywności energetycznej
  • Skupiamy się na energooszczędnym oświetleniu
  • Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów od oświetlenia, energetyki i finansów.

Nie rób tego sam!

Wiemy, że przejście na oświetlenie LED bez pomocy jest trudne, wymagające specjalistycznej wiedzy i inwestycji w czas i pieniądze, których nie powinno robić przedsiębiorstwo, dlatego inwestujemy czas, pieniądze i nasze doświadczenie dla Ciebie.

Skoncentruj się na swoich głównych priorytetach.Skorzystaj z rozwiązania bezobsługowego. Generuj oszczędności i zyski od pierwszego dnia bez okresu zwrotu Zachowaj swój kapitał i rozwijaj swój biznes Pozwól ekspertom dostarczyć rozwiązanie „pod klucz”

Korzyści technologiczne

Nasze nowoczesne rozwiązania LED zapewniają najwyższą jakość oświetlenia, zużywają znacznie mniej energii, a dzięki inteligentnym czujnikom i inteligentnemu sterowaniu korzyści są na wyciągnięcie ręki. Pozwól nam wdrożyć rozwiązanie oszczędzania energii o zerowym koszcie „pod klucz” i dostarczyć wysokiej jakości oświetlenie LED dla Twojej firmy, dzięki czemu możesz zachować swój kapitał i skoncentrować się na swoim biznesie.

Lorem Ipsum set dolar
Lorem Ipsum set dolar
Lorem Ipsum set dolar

Lepsza zgodność

Nowe przepisy oznaczają, że budynki muszą być bardziej energooszczędne. Za chwilę przepisy te będą prawem, a obecnie wiele przetargów wymaga dostarczenia dowodów na efektywność energetyczną. Lumina Group ściśle współpracuje z audytorami LEED i BREEAM w zakresie uzyskania tej certyfikacji.

Zwiększona wydajność

Lepsze rozwiązanie LED oznacza lepsze oświetlenie w całym miejscu pracy. Lepsze oświetlenie oznacza lepsze warunki pracy – prowadząc do szczęśliwszych pracowników, poprawy bezpieczeństwa i zwiększonej produktywności.

Korzyści dla środowiska

Kwestią o rosnącym znaczeniu jest wpływ, jaki Twoja firma wywiera na środowisko -przejście na technologię LED jest jednym z najprostszych i najskuteczniejszych sposobów zarządzania i ograniczania tego wpływu. Oświetlenie LED jest sprawdzone jako najbardziej przyjazne dla środowiska, pomagając firmie uzyskać ekologię i przewagę nad konkurencją.